FOTOzinatne2021.jpg

GALVENĀ REDAKTORE

Anita Kantāne

Ir atklājumi, kas baro intelektu un garu, un ir atklājumi, kas ir kā degviela cilvēces progresam un labklājībai. Tieši tāds ir žurnāls “Ilustrētā Zinātne”. Tas atver lasītājam durvis uz vizuāli iespaidīgu progresīvas zinātnes un atklājumu pasauli, aptverot visdažādākās tēmas. Zinātne ir visur – gan lasītāju jautājumā, kā darbojas anestēzija, gan Visuma visattālākajā objektā, ko neviens no mums vēl nav redzējis. Tam visam pa vidu esam mēs – “Ilustrētās Zinātnes” starptautiskā redakcija. Vēlamies savam lasītājam, kurš aizraujas ar zinātni un atklājumiem, sniegt intelektuālu piedzīvojumu. Arī Latvijas zinātnes potenciāls ļauj īstenot globālus, inovatīvus projektus un radīt jaunus produktus. Par to visu lasiet “Ilustrētajā Zinātnē”!

”Ilustrētā zinātne” ir populārzinātnisks mēneša žurnāls par jaunāko zinātnē

Žurnāla mērķis ir rosināt interesi par zinātni, stāstot par to viegli uztveramā un izklaidējošā formā. Rakstu veidošanā piedalās nozares visaugstākā līmeņa profesionāļi, nodrošinot nemainīgu satura kvalitāti. Zinātnē nemitīgi notiek aizvien jauni pētījumi un atklājumi, kuri būtiski iespaido mūsu dzīvi. Mēs ļaujam lasītājiem uzzināt ne tikai par esošo tehnoloģiju un organismu darbību, globālu problēmu risināšanu un kārtību Visumā, bet arī par pārdrošiem nākotnes plāniem un cerībām.

 

“Ilustrētā Zinātne” aplūko dažnedažādus tematus, kas saistīti ar zinātni. 

Cilvēka anatomija un psiholoģija, modernas ārstniecības metodes, slimības, mūsu priekšteču evolūcija.

Astronomija un fizika: jauni teleskopi, zondes, visurgājēji, Visuma izpētes misijas, tālas zvaigznes un planētas, sīkākās matērijas daļiņas, dzīvības meklējumi kosmosā.

Jaunākās tehnoloģijas un gadžeti, to uzbūves principi un darbība, droni, elektroautomobiļi, virtuālā realitāte, 3D druka, nākotnes arhitektūra.

Aizraujoši procesi dabā: zemes dzīles un vulkāni, zemūdens pasaules brīnumi, neparasti dzīvnieki un to uzvedība, jaunatklātas un izmirušas dzīvnieku sugas.

Zinātnieku cīņa ar globālām problēmām: klimata pārmaiņām, radiāciju, gaisa piesārņojumu, atkritumiem u. c

KOMANDA